SADOLIN Impregnat Classic HP

Sadolin Classic HP impregnat powłokotwórczy to nowoczesny, głęboko penetrujący impregnat, przeznaczony do stosowania na zewnątrz, do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna niemającego bezpośredniego kontaktu z glebą lub wodą powierzchniową. Ochrona i dekoracja płotów, altanek, domków drewnianych oraz innych zewnętrznych z drewna gładkiego, heblowanego oraz szorstkiego.

SADOLIN Imprenat Garden

Sadolin Garden impregnat dekoracyjny do drewna ogrodowego to nowoczesny preparat przeznaczony do ochronno-dekoracyjnego malowania nieoszlifowanych powierzchni drewnianych w ogrodach. Idealny do płotów, pergoli, palisad, domków narzędziowych.

SADOLIN Lakierobejca

Extra

Sadolin Extra lakierobejca dekoracyjno-ochronna to nowoczesna lakierobejca ochronno-dekoracyjna przeznaczona do zabezpieczania drewna na zewnątrz.

 • Ochrona i dekoracja fasad budynków i domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów itp.
 • Ochrona i dekoracja zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego.

SADOLIN Lakierobejca Ekskluzywna

Sadolin Lakierobejca Ekskluzywna na zewnątrz i do wnętrz jest najwyższej jakości środkiem do ochrony i dekoracji drewna opracowanym z myślą o powierzchniach drewnianych, wymagających idealnego wykończenia. Polecana do dekoracyjnego malowania okien, mebli, balustrad, boazerii oraz innych wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni z drewna gładkiego, heblowanego.

SADOLIN Lakierobejca Odporna

Sadolin Lakierobejca odporna na trudne warunki atmosferyczne została specjalnie opracowana z myślą o zewnętrznych powierzchniach drewnianych z drewna heblowanego. Ochrona i dekoracja fasad budynków i domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów itp.

SADOLIN Yacht

Sadolin Yacht to nowoczesny lakier ochronny przeznaczony do zabezpieczania zewnętrznych powierzchni drewnianych, narażonych na okresowy kontakt z wodą.Ochrona i dekoracja zewnętrznych powierzchni drewnianych narażonych na trudne warunki atmosferyczne.

SADOLIN Superdeck

Sadolin Olej Superdeck do mebli ogrodowych i tarasów to nowoczesny olej o dużej zawartości żywic przeznaczony do konserwacji i dekoracji tarasów drewnianych oraz mebli ogrodowych, a także innych powierzchni drewnianych na zewnątrz. Technologia Weathershield™ zapewnia pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki naturalnym olejom nowoczesna formuła produktu pozwala mu głęboko wnikać w drewno i wzmacniać jego strukturę, a także dodatkowo chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Trwale barwi i podkreśla naturalny rysunek drewna. Nie łuszczy się i nie pęka.

SADOLIN Impregnat Techniczny BaseHP

Sadolin BaseHP to nowoczesny impregnat techniczny przeznaczony do ochrony surowego oraz zabezpieczania wcześniej użytkowanego drewna. Polecamy do drewna konstrukcyjnego na zewnątrz oraz jako grunt przed nałożeniem produktów nawierzchniowych: na elewacje, meble ogrodowe, tarasy, płoty szorstkie i lamelowe, balustrady, pergole, altanki, okna, drzwi, balkony, ogrodzenia i domki ogrodowe, a także inne powierzchni drewniane z drewna szorstkiego oraz heblowanego na zewnątrz pomieszczeń.

VIDARON Pokost Lniany

Pokost Lniany to naturalny i tradycyjny podkład, przeznaczony do impregnacji drewna, materiałów drewnopochodnych, tynków mineralnych oraz innych podłoży porowatych, użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

 • Naturalna receptura
 • Zabezpiecza przed wilgocią i zmiennymi warunkami atmosferycznymi
 • Głęboko penetruje podłoże
 • Na zewnątrz i do wewnątrz

DOMALUX Capon

Podkład jest przeznaczony do malowania (gruntowania) drewnianych posadzek w celu stabilizowania luźnych cząstek drewna i lepszego związania poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym. Zapobiega ciemnieniu drewna, zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych, uwypukla strukturę drewna, jest wyrobem szybkoschnącym.

 • Mocniejsze i trwalsze przyleganie lakierów nawierzchniowych
 • Uwypukla strukturę drewna
 • Zmniejsza zużycie lakierów nawierzchniowych
 • Zapobiega ciemnieniu drewna
 • Szybkoschnący

ARCO ŁPH sp. j.

ul. Partyzancka 186/190

95-200 Pabianice

+ 48 42 22 52 489